Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Nové mobilní aplikace opět soutěží v Oku. Včetně těch pro Google Glass

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Celkově už patnáctá AppParade proběhne v pondělí 26. května 2014 tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií. Nově dáváme možnost soutěžit aplikacím pro brýle Google Glass.

Díky partnerům, mezi nimiž je nově T-Mobile a tradičně IBM a HTC, nakonec obdarujeme jak vítěze, tak vybraného hlasujícího. Hlasování přes SMS zajišťuje Tomato Labs. Hlasovat půjde i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone – vytvořilo je studio Pematon.

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÁM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

  • Partnerem je nově mobilní operátor T-Mobile, jenž také ze soutěžících aplikací vybere jednu, kterou podpoří. Jedné či jednomu z hlasujících věnuje mobilní telefon.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci budou opět vybírat nejlepší firemní aplikaci, a to ze všech aplikací soutěžících v jediném „pelotonu“.
  • Mezi partnery zůstává výrobce mobilních telefonů HTC. Mobilním telefonem obdaruje vítězné(ho) vývojáře, výherce diváckého hlasování.

PŘEDCHOZÍ PŘEHLÍDKY

Můžete se podívat, jak vypadalo předchozích čtrnáct přehlídek. Průběžné informace o AppParade sledujte na Facebooku.

Partneři přehlídky AppParade