APRA a Blue Events už spolu PR Summit nedělají

Asociace PR agentur a eventová firma Blue Events ukončují po osmi letech společné organizování výroční odborné konference PR Summit. O budoucnosti akce se jedná.

Tomáš Kellner na PR Summitu v říjnu 2015 v Praze. Foto: David Bruner

Poslední dva ročníky PR Summitu se konaly v Praze na Žofíně. Foto: David Bruner

Asociace public relations agentur (APRA) a pořadatel konferencí Blue Events se dohodly na ukončení smlouvy o spoluorganizování odborné konference PR Summit. APRA chce PR Summit pořádat dál, ale možná pod jiným názvem.

„Po osmi letech společného budování PR Summitu jsme s Blue Events dospěli do stadia, kdy se naše představy začaly rozcházet, a proto jsme se dohodli na ukončení smlouvy. Blue Events samozřejmě děkujeme za spolupráci na všech ročnících. V tuto chvíli přemýšlíme nad dalšími možnými formami organizace odborné konference. PR Summit - s případným jiným názvem - budeme pořádat i nadále,“ uvedla pro Médiář výkonná ředitelka APRA Barbora Bělíková.

„K ukončení spolupráce opravdu došlo, ale víc bychom to neradi komentovali. S Rostislavem Starým, který byl delegován za APRA k řešení této záležitosti, bychom se měli potkat po Retail Summitu [další odborná akce organizovaná Blue Events, proběhne příští týden od 30. ledna až 1. února - pozn. red.], do té doby k tomu asi nemáme co říct,“ sdělila Médiáři Aneta Zimová, výkonná ředitelka Blue Events, která měla PR Summit dosud na starosti. Akce se koná pravidelně na podzim, letos se plánuje na 27. září.

Poznámka: Médiář spolupracoval s APRA i s Blue Events na minulých ročnících PR Summitu jako mediální partner. Sesterský web Retailek mediálně podporuje nadcházející Retail Summit.