Už příští pondělí proběhne soutěžní přehlídka mobilních aplikací AppParade. Vyhrajte Apple Watch.

APRA si zvolila vedení, předsedou zůstal Vladimír Bystrov

Asociace Public Relations Agentur (APRA) si na řádné valné hromadě v úterý zvolila na dvouleté období výkonnou radu. V jejím čele zůstává Vladimír Bystrov z Bison & Rose.

Dalšími členy výkonné rady byli zvoleni Jan Kučmáš z AMI Communications, Radek Maršík z Fleishman-Hillard, Radek Vítek z Ogilvy PR, Patrik Schober z PRAM Consulting, Rostislav Starý z PR.Konektor a Pavel Kučera z Hill & Knowlton Strategies.

Valná hromada zvolila také revizní radu ve složení Jaroslav Duroň z PR.Konektor, Václav Pavelka z Native PR a Martin Frýdl z AC&C PR.

APRA vznikla jako odborné sdružení v roce 1995. V současné době sdružuje 22 členských agentur. Pořádá oborovou soutěž Česká cena za public relations, odbornou konferenci PR Summit, volbu PR osobnosti roku, vzdělávací semináře PR Fora, kurzy London School of Public Relations či projekt Akademie PR.

Nyní uvažuje o nových projektech, mezi něž patří příprava série seminářů pro státní správu či vypracování manuálu pro poptávání PR služeb podle zákona o veřejných zakázkách.