Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Asociaci APRA opouští ředitelka Bělíková

Místo Barbory Bělíkové přijde jako nová výkonná ředitelka Silvie Marhoulová.

Výkonná ředitelka APRA Barbora Bělíková

Barbora Bělíková jako výkonná ředitelka APRA organizovala mimo jiné každoroční Českou cenu za PR

Koncem září odchází z Asociace public relations agentur (APRA) její dosavadní výkonná ředitelka Barbora Bělíková. „Dohromady jsem v asociaci strávila přes sedm let a dohodli jsme se, že je čas na změnu. Ráda bych se opět věnovala praktické realizaci projektů, přesunula se více ‚na sítě‘ a také zpět k natáčení, focení, psaní, překládání, zkrátka k věcem, které mě vždy bavily a naplňovaly,“ informovala.

Silvie Marhoulová

Silvie Marhoulová

Novou výkonnou ředitelkou asociace bude od října Silvie Marhoulová. Ta naposledy pracovala v tiskovém oddělení ministerstva průmyslu a obchodu. V letech 2010 až 2015 dělala v agentuře Publicis, v letech 2000 až 2003 byla tiskovou mluvčí a manažerkou PR ve firmě Peugeot Česká republika, v letech 1998 až 2000 dělala v agentuře MMD.