Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Associate directory v CBRE jsou Jana Prokopcová a Vítězslav Doležal

Realitně-poradenská firma CBRE zažila během září personální změny v divizi Research & Consulting a Investment Properties. Jana Prokopcová je nově associate director Research & Consulting, stejně tak Vítězslav Doležal z oddělení Investment Properties, Josef Pohorský postoupil v rámci téhož oddělení na pozici analytika investic.

Jana Prokopcová

Jana Prokopcová

Jana Prokopcová na trhu s nemovitostmi pracuje od roku 2007. Do oddělení Research & Consulting společnosti CBRE nastoupila v roce 2008. V současné době se zaměřuje hlavně na poradenství v odvětví kancelářských a průmyslových nemovitostí nebo nové trendy na realitním trhu. Od roku 2017 je zodpovědná také za investiční výzkum ve střední a východní Evropě.

Vítězslav Doležal

Vítězslav Doležal

Vítězslav Doležal působí v CBRE od roku 2012. Dosud se podílel na řadě uzavřených investičních transakcí s celkovým objemem přesahujícím 3 miliardy eur. V nedávné době šlo o významné transakce jako obchodní centrum Letňany a Palladium.

Josef Pohorský

Josef Pohorský

Josef Pohorský je zodpovědný za řízení transakcí, přípravu due diligence, analýz nemovitostí nebo modelování cash flow. Zkušenosti získal během činnosti pro slovenskou private equity firmu, kdy byl zodpovědný za počáteční analýzu, dohled nad projekty obnovitelných zdrojů či vytvoření struktury evropského fondu alternativních investic.