Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

AVerMedia spolupracuje s PR agenturou Grunex

Tchaj-wanského výrobce audio a video zařízení AVerMedia na českém a slovenském trhu od února mediálně zastupuje PR agentura Grunex, jinak též provozovatel herních webů. Spolupráce zastřešuje veškeré PR aktivity s důrazem na herní a spotřebitelskou oblast, dál také správu sociálních sítí. Mezi hlavní herní produkty AVerMedia patří zařízení pro nahrávání, úpravu a streamování obsahu, mikrofony, reproduktory či sluchátka.

„Cílem naší spolupráce je dostat se opět blíže ke specifickým skupinám hráčů, streamerů či youtuberů, respektive ke všem uživatelům, kteří kladou důraz na vysokou kvalitu zpracování obrazu a zvuku,“ říká Patty Yang  z AVerMedia.

„AVerMedia představuje pojem v oblasti zpracování audia a videa, který nám bude potěšením dále rozvíjet. Za tímto účelem jsme připraveni poskytnout nejen obvyklé mediální know-how, ale i naše mimořádné vazby, které máme do herní komunity,“ říká Martin Liberský, majitel agentury Grunex.