B2B Group nabrala lidi z ReachLocal i z Kofeinu

Digitální agentura ze skupiny Publicis oznámila nástup další šestice marketérů.

Noví lidé v B2B Group

Noví lidé v B2B Group: zleva Lenka Baranovičová, Matěj Vigaš, Lukáš Bechera, Marek Szabo, Nikola Pejřimovská

Agentura soustředěná na výkonnostní digitální marketing na internetu B2B Group rozšířila svůj tým o další specialisty. Česká pobočka sídlící v Praze i slovenská v Bratislavě má k dispozici pět nových lidí. Na pozici pro search & display nastoupili Lukáš Bechera, Matěj Vigaš, Miroslav Šollar, Marek Szabo a Nikola Pejřimovská, starat se budou o nastavování a optimalizaci PPC kampaní v AdWords, v Skliku a na sociální síti Facebook. A Lenka Baranovičová se společně Nikolou Pejřimovskou má podílet na správě komunikačních kanálů firmy na sociálních sítích a psaní blogu z oblasti digitálního marketingu.

Bechera, Vigaš a Pejřimovská dřív dělali pro ReachLocal, místní franšízu stejnojmenné agentury, jež loni skončila v konkurzu. Šollar pracoval v agentuře Kofein. Szabo a Baranovičová byli stážisté v B2B Group a nyní v agentuře získali stálou pozici.

Pražská B2B Group patří do nadnárodní komunikační skupiny Publicis, funguje od roku 2000 (začínala pod názvem PayPerClick.cz), momentálně zaměstnává přes 30 lidí, naposledy oznámila nástup Jany Leitnerové do čela svého týmu pro sociální média.