Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Babka z Proč ne?! vede marketing Carollina

Nového manažera najal prodejce luxusního zboží kvůli nové prodejně i výročí 20 let.

Jan Babka

Jan Babka

Tamara Kotvalová svěřila marketing a komunikaci své firmy Carollinum bývalému redaktorovi Hospodářských novin Janu Babkovi. Ten v minulých pěti letech řídil lifestylovou přílohu zaměřenou právě na luxusní zboží Proč ne?! ve zmíněném deníku. V letech 2005 až 2010 pracoval v marketingové agentuře Boomerang Publishing, zaměřené mimo jiné na klientské časopisy.

Carollinum má prodejny v pražské Pařížské a na letišti. Prodává značky Rolex, Montblanc, Patek Philippe, Vacheron Constantin, A. Lange & Söhne, Jaeger-LeCoultre, Panerai, IWC, Breitling, Montblanc, Chanel či Hamilton Napřesrok si připomene 20 let existence. „Plánujeme mnoho aktivit, včetně otevření exkluzivního butiku značky Patek Philippe, proto jsme pro tyto účely interně posílili tým naší rodinné firmy,“ uvedla Kotvalová.