V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Bakičová v marketingu Sazky střídá Štípkovou

Martina Bakičová

Martina Bakičová

Sázková kancelář Sazka rozšiřuje svůj marketingový tým. Na pozici manažerky online marketingu s únorem nastoupila Martina Bakičová. Ve funkci střídá Evu Štípkovou, která v Sazce vede nový tým zaměřený na front-end development, přičemž jejím úkolem bude zejména strategicky nastavit fungování interních procesů na podporu byznysu především v oblasti marketingu.

Bakičová bude mít v Sazce na starosti veškeré online kampaně a s tím spojený výkonnostní marketing. Do Sazky přichází z internetového obchodu Zoot, kde byla zodpovědná právě za performance. Součástí změny v Sazce je také zúžení agendy online marketingu. Tým vedený Bakičovou se bude věnovat výhradně kampaňové části.

„Podíl onlinu na celkových tržbách Sazky roste dvouciferným tempem. Potenciál v možnosti nabízení našich produktů na internetu je obrovský. Věřím, že příchodem Martiny se nám podaří zvýšit důraz na výkonnostní marketing a udržíme tak rychlý růst počtu našich zákazníků, kteří s námi chtějí hrát online,“ říká Aleš Veselý, ředitel marketingu Sazky.