Balance nabízí antistresová videa s hlasem Nadi Konvalinkové

Balance obsahuje instruktážní videa k meditacím nebo mluvené slovo pro usnutí

Balance obsahuje instruktážní videa k meditacím nebo mluvené slovo pro usnutí

Balance je nová relaxační antistresová aplikace, která má uživatelům ulevit v náročných situacích nebo v případě potřeby poskytnout první psychologickou pomoc. Apka nabízí rady a instruktážní videa v oblastech meditace, jógy, dýchání i spánku.

Náplň jednotlivých segmentů Balance pomáhali vytvářet odborníci z různých odvětví. Uživatelé si tak mohou vyzkoušet techniku emoční svobody pro uvolnění napětí v těle nebo se zbavit stresu při meditaci za zvuků přírody nebo hudby, již pro aplikaci složil muzikoterapeut Robert Jíša. Zájemci mohou vyzkoušet vedené dýchání a relaxační cviky od vídeňské učitelky jógy Lindy Samaraweerové.

Aplikace nabízí i mluvené texty na různá témata pro snazší usínání. Všechna instruktážní i relaxační videa doplňuje hudba a záběry z přírody.

V případě velké stresové zátěže mohou uživatelé vyzkoušet i sekci první pomoc. V té najdou videa s pomocnými texty od psycholožky Miroslavy Maškové, které namluvila Naďa Konvalinková. Balance je k dispozici pro platformu Android i iOS na první týden zdarma, rozšíření lze dokoupit za poplatek 200 Kč měsíčně nebo 1.200 Kč ročně.