V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Banka Creditas má novou pobočku v Hradci Králové, Fio banka na Žižkově

Fio banka a banka Creditas začátkem nového roku odstartovaly expanzi, v případně nízkonákladové Fio banky uvnitř hlavního města, banka Creditas se naopak rozšířila do regionální metropole Hradec Králové. Obě banky kromě expanze pojí i fakt, že si v polovině ledna mezi prvními ve svém oboru navzájem otevřely internetové bankovnictví v rámci nového zákona o platebním styku. 

Nové prostory banky Creditas v Hradci Králové

Nové prostory banky Creditas v Hradci Králové

Banka Creditas otevřela začátkem února novou pobočku v Hradci Králové na adrese Eliščino nábřeží 23. Jedná se o šestnáctou pobočku sítě banky, která vznikla předloni ze Spořitelní záložny. Za designem interiéru banky Creditas stojí firma Moris Design. Nová pobočka má tři zaměstnance a otevřeno každý všední den, k dispozici jsou klientům káva, čaj nebo časopisy zdarma. Hradecká pobočka nedisponuje bankomatem, protože banka Creditas vlastní bankomaty nemá. Klienti mohou vybírat z bankomatů jiných bank, pětkrát za měsíc je to zdarma.

Během letošního roku má banka Creditas v plánu otevřít po celém Česku dalších šest poboček, aktuálně je kromě Prahy také v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Chotěboři, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Plzni, Třebíči, Ústí nad Labem a ve Zlíně.

Nové prostory Fio banky na Žižkově

Nové prostory Fio banky na Žižkově

Nové prostory Fio banky na Žižkově

Nové prostory Fio banky na Žižkově

Fio banka otevřela na pražském Žižkově na adrese Táboritská 40 začátkem února svou osmdesátou pobočku v Česku. Nabízí v ní bankovní i investiční služby a prodlouženou dobu pokladní přepážky od 8.30 do 17.30. Součástí nové pobočky je i nonstop přístupný bankomat. 

„Vnímáme zvýšený zájem o naše služby, každoročně k nám přijde víc než 100.000 nových klientů. Proto pokračujeme v rozšiřování pobočkové sítě, abychom mohli být klientům co nejvíce na blízku. K nové pobočce na Žižkově přibyde v prvním čtvrtletí letošního roku ještě pobočka v Litoměřicích a v pražských Nuslích. Stále se přitom díváme po dalších vhodných lokalitách například v Ostravě, Mělníku i jinde,“ komentoval Jakub Schmid, ředitel klientské divize Fio banky.