Barrandov chystá Nikdo není perfektní

Zábavný pořad moderuje Patrik Hezucký a zatím nevybraná žena.

Patrik Hezucký v show QI televize Prima. Foto: TV Prima

Patrik Hezucký v show QI televize Prima. Foto: TV Prima

Mezi programovými novinkami televize Barrandov se letos na podzim objeví také zábavní pořad Nikdo není perfektní. Jde o variaci na show populární v Česku i na Slovensku. V Česku je spojená se jménem Jiřího Krampola, který ji mezi roky 1997 až 2013 uváděl na televizi Prima. Na Slovensku pořad pod názvem Nikto nie je dokonalý od loňska vysílá veřejnoprávní Jednotka. Navázala tak na dřívější relaci Aj múdry schybí komerčních stanic. Ta byla předlohou české verze s Krampolem.

„Koncepce pořadu je podobná té, kterou čeští diváci znají z pořadu Jiřího Krampola. Slovenská předloha nicméně předepisuje dva moderátory,“ sdělila Médiáři mluvčí Barrandova Kateřina Kotalová.

Na Barrandově má zábavní sondu do znalostí uvádět Patrik Hezucký s moderátorskou partnerkou, kterou stanice momentálně hledá. Hezucký se naposledy pravidelně objevoval na obrazovce konkurenční Primy - s kolegou z Ranní show rádia Evropa 2 Leošem Marešem uváděli show QI: Na vše máme odpověď.

Nikdo není perfektní s Hezuckým půjde poprvé v sobotu 20. září od 20.10. V témže okně mu budou předcházet speciály déle uváděných pořadů Kurňa, co to je? (6. září) a Vtipu za stovku (13. září). Do pozdějšího sobotního programového slotu Barrandov dál počítá s týdeníky Exkluziv Kateřiny BrožovéSejdeme se na Cibulce.