V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Barrandov chystá novinky s Cibulkou, s Jagelkou a s Žilkovou

Nové pořady se mají objevit ve vysílání televize v květnu.

Michal Jagelka a Aleš Cibulka na premiéře Jistě, pane ministře! v divadle na Vinohradech letos v lednu. Foto: Profimedia.cz

Michal Jagelka a Aleš Cibulka na premiéře Jistě, pane ministře! v divadle na Vinohradech letos v lednu. Foto: Profimedia.cz

Tři nové zábavní pořady chystá do vysílání televize Barrandov, pod čerstvým šéfdramaturgem zábavy Alešem Cibulkou, novou programovou ředitelkou Markétou Daems a šéfkou stanice Marcelou Hrdou. Jde o programy Všechno nejlepší! a Všechno, nebo nic!, obě už stanice promuje ve svém vysílání a na webu, a talk show Co mi nedá spát s Veronikou Žilkovou.

  • Všechno nejlepší! bude mít v programu Barrandova místo jednou za měsíc, televize ho představuje jako společnou oslavu narozenin známých lidí, kteří mají v daný měsíc narozeniny.
  • Všechno, nebo nic! půjde od soboty 10. května každou sobotu, jedná se o vědomostní soutěž o automobil a 250.000 Kč. Soutěž moderuje Michal Jagelka. Show se tak bude vysílat v čase, který od 26. dubna obsadí Volejte Cibulkovi, pořad o novinkách televize Barrandov.
  • V něm bude vystupovat i Veronika Žilková, jež přijde se zmíněnou noční talk show. Ta se podle Týdne bude poprvé vysílat 15. května po 22. hodině, půjde každý čtvrtek po seriálu Zákon a pořádek.