Barrandov dává další kritický speciál o Babišovi

Druhý letošní dvacetiminutový speciál hlavních zpráv se zaměří na „neustálý střet zájmů“ Andreje Babiše, majitele Agrofertu, Mafry, ministra financí a šéfa ANO v jednom.

Andrej Babiš. Foto: Profimedia.cz

Andrej Babiš. Foto: Profimedia.cz

V neděli 31. května má televize Barrandov od 20.15 na programu další speciální vydání večerních Našich zpráv, tentokrát s podtitulem Je Babiš ministr nebo podnikatel? Jde o druhý speciál televize v majetku Jaromíra Soukupa zaměřený na Babiše. Koncem dubna se Barrandov zajímal o neproclenou kabelku Babišovy ženy Moniky, nyní přichází s tvrzením, že Babiš je „v neustálém konfliktu zájmů“ či že „ničí malé živnostníky“.

Upoutávka na speciál Barrandova

20.10  Naše zprávy Speciál – Je Babiš ministr, nebo podnikatel?

Ministr financí a podnikatel v jednom. Andrej Babiš v neustálém konfliktu zájmů, který sám přiznává. Jak je možné, že sám schvaluje zákony, které mu přihrají do vlastní kapsy miliardy korun a platíme to my, občané? Jak ničí Babiš malé živnostníky dosahem svého impéria a jaký dopad má pěstování řepky na zdraví lidí? Je na čase se zeptat, zda je tu pan Babiš pro nás občany, nebo občané pro Babiše. Více v mimořádném vydání Našich zpráv.

Zdroj: TV Barrandov