Barrandov má Týden s prezidentem, ptát se bude i Soukup

Nový publicistický týdeník mají uvádět Petr Kolář, Alex Mynářová i Jaromír Soukup.

Od 16. března bude televize Barrandov Jaromíra Soukupa vysílat každý čtvrtek nový pořad Týden s prezidentem. Stopáž pořadu je půl hodiny, chystat ho má tým Našich zpráv Barrandova s redakcí zpravodajského časopisu Týden, který Soukup také vlastní, prostřednictvím vydavatelství Empresa Media.

V moderování se mají střídat zástupce šéfredaktora Týdne, politický reportér a analytik Petr Kolář, moderátorka zpráv Barrandova a zároveň manželka Zemanova kancléře Alex Mynářová a někdy - třeba při nadcházející návštěvě Zemana v USA - také přímo majitel a generální ředitel Barrandova Soukup. Nový pořad je postaven jako diskusní publicistický formát, jenž shrne podstatné události uplynulého týdne, ale prezident dostane i prostor pro jejich okomentování.

„Velmi si cením toho, že se pan prezident Miloš Zeman rozhodl na tomto publicistickém formátu spolupracovat s naší televizní skupinou. Vnímám to i jako nenápadné ocenění naší práce v mediální branži, kdy se nám daří růst nejen ve sledovanosti a podílu na trhu s televizí Barrandov, ale zároveň i systematicky posilovat pozici posledního opravdu nezávislého zpravodajského týdeníku Týden,“ prohlásil Jaromír Soukup.