V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Barrandov nasadí Jablonského Neuvěřitelný týden

Kvůli nedělnímu uvedení novinky se přesune Barrandovská Sedmička na úterý.

Petr Jablonský bývá na Barrandově hostem estrády Sejdeme se na Cibulce. Foto: Profimedia.cz

Petr Jablonský bývá na Barrandově hostem estrády Sejdeme se na Cibulce. Foto: Profimedia.cz

Čtvrt roku po svém uvedení mění společenský magazín Barrandovská Sedmička na televizi Barrandov vysílací čas. Od 5. října se vysílala v neděli kolem 22. hodiny, od 27. ledna se přesouvá na úterky na 21. hodinu. Mírně se přitom prodlouží její stopáž, z 35 na 45 minut. Uvádí to předběžný programový plán Barrandova. Sedmička vzniká v synergii se stejnojmenným, stejně zaměřeným tištěným týdeníkem mediálního domu Empresa Media, jemuž patří i televize Barrandov.

V neděli po 22. hodině Barrandovská Sedmička uvolní místo programové novince Neuvěřitelný týden. Imitátor Petr Jablonský s hosty bude v pořadu shrnovat události týden, „jak to bylo doopravdy“. Pořad bude mít premiéru vždy v pátek v 19.25 (poprvé 30. ledna), v neděli později večer (poprvé 1. února) se bude reprízovat. Jeho stopáž je podle programu 40 až 45 minut.

V pátek bude Neuvěřitelnému týdnu předcházet další novinka Svět v barvách. „Reportáže, zajímavosti a perličky ze světa tak, jak ho možná neznáte,“ představuje stanice svůj nový magazín. V programu má místo po večerních zprávách, od tedy 19.05, stopáž je 20 minut.