Barrandov nasadí sitcom Premiér, předsedu vlády bude hrát Soukup

Andrej Babiš a Jaromír Soukup. Foto: TV Barrandov

Skutečný předseda vlády Andrej Babiš (vlevo) a představitel premiéra v sitcomu Jaromír Soukup na archivním snímku z roku 2017. Foto: TV Barrandov

Televize Barrandov uvede ve středu 9. října v hlavním vysílacím čase po 20. hodině nový seriál Premiér. Má jít o sitcom, respektive politickou satiru z prostředí vysoké politiky. Informoval o tom Jaromír Soukup, ředitel a spolumajitel Barrandova.

„Paroduje a vtipně zobrazuje, jak se dělá politika, jak se chovají politici a jak kvete státní byrokracie,“ přiblížil na Facebooku.

Upoutávka na nový seriál Premiér. Foto: TV Barrandov

Upoutávka na nový seriál Premiér. Foto: TV Barrandov

„Fiktivní premiér na fiktivním Úřadu vlády řeší strategické i běžné administrativní záležitosti nekompromisně a tvrdě, ale v soukromí se stává jiným člověkem. A tím premiérem budu já. Tedy, aby bylo jasno: já budu hrát pana premiéra,“ uvedl.

„Politické situace a řešené záležitosti jsou přizpůsobeny současnému politickému dění a aktuální problematice. Obsahem epizod jsou každodenní politické situace i diskuse o problémech a jejich nestandardní řešení. Vtipné dějové situace, rozhovory, spory a zápletky z prostředí Úřadu vlády i ze soukromí vychází ze skutečného současného politického dění a každodenních problémů politiků,“ slibuje Barrandov v programových plánech. Podle nich budou epizody Premiéra zhruba půlhodinové.