Barrandov nasadí Talkshow Jiřího Ovčáčka

Televize Jaromíra Soukupa chystá týdeník prezidentského mluvčího pro podzimní schéma.

Grafika k pořadu Talk show Jiřího Ovčáčka, jak ji zveřejnil spřízněný web. Repro: Tyden.cz

Grafika k pořadu Talk show Jiřího Ovčáčka, jak ji zveřejnil spřízněný web. Repro: Tyden.cz

Jiří Ovčáček, bývalý redaktor Práva, bulvárního Blesku či komunistických Haló novin a nynější mluvčí prezidenta republiky Miloše Zemana, dostane v televizi Barrandov svůj vlastní pořad. Má jít o Talkshow Jiřího Ovčáčka. Uvádí to web Týden.cz, který stejně jako televize Barrandov patří pod mediální podnik Empresa Media, jenž vede a spoluvlastní Jaromír Soukup. Ten má na Barrandově řadu pořadů, mimo jiné pravidelné rozhovory se Zemanem, uváděné pod názvem Týden s prezidentem.

„Prezidentský mluvčí si bude sám vybírat hosty, s nimiž si v neformální atmosféře bude povídat. Televize Barrandov tento pořad divákům nabídne dle předpokladu s týdenní frekvencí,“ uvádí Týden.cz. Že se novinka chystá, potvrdil výkonný ředitel Empresa Media a TV Barrandov Daniel Köppl. První díl se podle něj bude vysílat „během podzimu, možná už koncem srpna“.

Jak by mohlo vypadat studio Ovčáčkovy show. Repro: Barrandov.tv

Jak by mohlo vypadat studio Ovčáčkovy show. Repro: Barrandov.tv

„Chci nabídnout divákům pořad s úsměvem, laskavý, odlehčený a bez smrtelně vážné politiky. A především, bude to pořad o zajímavých hostech, nikoliv o Ovčáčkovi,“ nechal se slyšet prezidentův mluvčí. „Na spolupráci se moc těším. Jiří Ovčáček je velmi inteligentní, pracovitý a svérázný člověk. Vlastní show mu bude slušet!“ prohlásil Soukup.