V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Barrandov nasazuje scripted reality Záchranáři

Záchranáři. Foto TV Barrandov

Záchranáři. Foto TV Barrandov

Televize Barrandov přichází s další ambiciózní novinkou určenou pro hlavní vysílací čas. Počínaje 30. dubnem nasazuje na pondělky, úterky a středy nový cyklus Záchranáři, se zhruba hodinovou stopáží. Ve zmíněné dny obsadí slot od 20.15.

„Jde o scripted reality, kde profesionální zdravotničtí záchranáři zasahují v příbězích podle reálných událostí. Diváci tak během celé akce poprvé uvidí záchranářům pod ruce, zjistí, proč a jak záchranáři postupují, dozvědí se, jak by měli zareagovat, dostanou-li se sami k podobnému případu. To vše na pozadí zajímavých rodinných příběhů i skutečných dramat, kde jde o život,“ uvedla Kateřina Formanová za Constantin Entertainment, místní pobočku stejnojmenné německé produkce, novinku pro Barrandov vyrábí. Každý díl sestává ze čtyř příběhů.

„Naše televizní skupina s produkční společností Constantin Entertainment nespolupracuje poprvé a všechny naše projekty byly dlouhodobě divácky velmi oblíbené, takže jsem přesvědčen, že i tento nový formát zaznamená u diváků velký úspěch,“ prohlásil majitel a generální ředitel Barrandova Jaromír Soukup.