Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Barrandov Plus začne v květnu, vzniká i Muzika

Televize Barrandov spustí letos tři nové kanály. První startuje filmový, pak přijde kombinovaný dětský a dokumentární, nakonec hudební.

Hodinu před půlnocí vyhrazuje Kino Barrandov erotice

Hodinu před půlnocí vyhrazuje Kino Barrandov erotice. Foto: TV Barrandov

Celkem čtyři kanály má mít ještě letos televize Barrandov. K hlavní stanici přibude nejdřív filmový kanál Kino Barrandov, odstartuje 18. dubna v 18.42, v květnu pak začne vysílat kombinovaný dětský a dokumentární kanál Barrandov Plus a jako třetí nová stanice přijde Barrandov Muzika. Mediální podnik Empresa Media Jaromíra Soukupa, který televizi provozuje, to dnes oznámil v tiskové zprávě a ve svém časopisu Týden.

Kino Barrandov bude vysílat celoplošně v pozemní síti 3 provozované Českými Radiokomunikacemi a pokrývající 95 % obyvatel, dále v nabídce kabelové UPC, internetové O2 TV a satelitního Skylinku. Stanice nabídne rodinné filmy, kriminálky, westerny, historické snímky či romantické komedie. Poslední hodinu každého dne věnuje erotice.

Programové schéma stanice Kino Barrandov

Programové schéma stanice Kino Barrandov

Program minimálně stanicím Kino a Plus bude dodávat mezinárodní společnost SPI International, která spravuje 34 televizních programů ve více než 40 zemích světa; konkrétně v Česku provozuje stanice Filmbox Plus, Filmbox Premium, Filmbox HD a Filmbox Family.

O kanálu Muzika zatím Barrandov podrobně nepíše.