V úterý 21. ledna 2020 proběhne v pražském kině Atlas další ročník Digiveletrhu, naší každoroční přehlídky, co komunikační agentury chystají na další rok. Agentury i klienti, můžete se hlásit.

Barrandov přidá Týden podle Jaromíra Soukupa

Týden podle Jaromíra Soukupa

Týden podle Jaromíra Soukupa

Generální ředitel a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup neustává v produkci vlastních pořadů, které moderuje a jež nesou jeho jméno. Další novinkou v tomto smyslu bude Týden podle Jaromíra Soukupa, která se počínaje 8. dubnem bude vysílat vždy v neděli od 22.05. Šéf Barrandova v novém pořadu hodlá „ironicky komentovat zprávy uplynulého týdne“.

„Mezi nejsledovanější pořady televize Barrandov patří dlouhodobě Kauzy Jaromíra Soukupa. Obliba zpravodajsko-politických relací je tedy zřejmá. Proto bylo nasnadě přidat do vysílání i zkrácenou verzi pojatou trochu jinak – humorně a ironicky. V tomto stylu bude pořad reflektovat nejvýznamnější události daného týdne,“ uvádí Soukup. V prvních dílech se zaměří na stav českých dálnic, otrávené špiony, humbuk okolo nové verze české hymny či nekonečnou kauzu Davida Ratha.

Novinkou tak Soukup obsadí další večer ve vysílání hlavního kanálu své televizní skupiny. V prime timu Barrandova se tak bud objevovat v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek a nově v neděli. Pátky a soboty má zatím volné.

Jaromír Soukup na obrazovce Barrandova

  • pondělí: Instinkty Jaromíra Soukupa
  • úterý: Aréna Jaromíra Soukupa
  • středa: Kauzy Jaromíra Soukupa
  • čtvrtek: Týden s prezidentemDuel Jaromíra Soukupa
  • neděle: Týden podle Jaromíra Soukupa