Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Barrandov přidá živý Duel Jaromíra Soukupa

Týdeník „plný aktuálních otázek a pádných argumentů“ půjde každý čtvrtek ve 20.55, živě.

Jaromír Soukup

Jaromír Soukup

Majitel televize Barrandov Jaromír Soukup bude na své stanici moderovat další pořad. Publicistický Duel Jaromíra Soukupa odvysílá Barrandov už dnes večer od 20.55, pak každý další čtvrtek, vždy živě. Soukup bude moderovat, hosty a hlavními diskutéry dnes budou první místopředseda hnutí ANO 2011 Jaroslav Faltýnek a předseda Poslanecké sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček.

„V současné chvíli se vývoj politické situace v naší zemi den ode dne mění a lidé neustále přijímají informace, které jsou pod neustálým vlivem médií a jejich vlastníků. Televize Barrandov chce tímto pořadem poskytnout věcnou diskusi dvou politiků, ze které si již sami diváci vytvoří svůj vlastní názor,“ věří Soukup, vlastník Barrandova.

Ten už moderuje také Týden s prezidentem téže stanice. Rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem dává Soukupův Barrandov od poloviny března, rovněž o čtvrtcích, a to od 20.15.