Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Barrandov prohodí zábavní pořady: Videostop na středu, Vtip za stovku na sobotu

Vtip za stovku. Foto: TV Barrandov

Vtip za stovku uvádějí Václav Vydra a Michal Novotný. Foto: TV Barrandov

Televize Barrandov po pár týdnech opět sahá do programového schématu. Vymění vysílací čas dvou zábavních show. Počínaje zítřkem 5. října se v sobotu od 20.15 bude jako hlavní pořad večera vysílat Vtip za stovku, vyprávění vtipů s Václavem Vydrou a Michalem Novotným. Dosavadní tradičně sobotní Barrandovský videostop s Janem Rosákem se z tohoto času naopak přesunul na středu na 21.15, kdy se dosud vysílal Vtip za stovku.

Před týdnem v sobotu 28. září měl Videostop v sobotu 186.000 diváků (podíl 5 %), v sobotu 21. září 85.000 (2 %). Poprvé ve středečním slotu udělal 139.000 (4 %). Sledovanost Vtipu za stovku se v září ve středu pohybovala mezi 140.000 a 176.000, při podílu kolem 4 %.