Barrandov obmění relaci Naše zprávy

Relace chce přinášet závažnější témata, třeba sérii reportáží z černobylské elektrárny.

Aktuální podoba zpravodajského studia Barrandova

Aktuální podoba zpravodajského studia Barrandova

Zpravodajství televizní stanice Barrandov dostane od soboty 22. srpna novou podobu. Ta se bude týkat pořadu Naše zprávy, který televize vysílá každý den v 18.30. Novou „tvář“ zpravodajské relace mimořádně představí moderátorská dvojice Aleš Cibulka a herečka Pavlína Kafková, která hraje hlavní roli v seriálu televize Soudkyně Barbara.

Od neděle se budou v moderování střídat zase obvyklí moderátoři Denisa JeřábkováPetrem Převrátilem, Petra Květová PšeničnáRené Hniličkou, nebo Kristýna FantováMirkem Vaňurou.

Zpravodajství televize Barrandov se chce obsahově zaměřit na silnější témata. Jedním z nich má být série dvanácti reportáží z útrob Černobylské jaderné elektrárny, do kterých se vydal reportér Martin Hlaváček. Tyto reportáže se stanou předlohou pro dokument, který na podzim odvysílá televizní stanice Barrandov Plus.

V pondělí 24. srpna pak začne na TV Barrandov vysílat nový pořad Exploziv, který poběží hned po zprávách od 18.55. Nový magazín slibuje „krimi, události, zábavu“. Moderovat jej budou dvojice Barbora HlaváčkováKarlem DlabačemŽaneta MuchováAnnou Hájkovou. Začátek Explozivu se kryje se začátkem hlavních večerních zpráv Primy, které doplňují obdobně zaměřené Krimi zprávyDivácké zprávy.