Barrandov ruší Johnův týdeník Bez cenzury, seriál Ona a on přesouvá na 20. hodinu

Radek John se vrátil na obrazovku po čtyřech letech, co skončil v Na vlastní oči. Foto: TV Barrandov

Radek John se vrátil na obrazovku po čtyřech letech, co skončil v Na vlastní oči. Foto: TV Barrandov

Tento měsíc skončí na televizi Barrandov vysílání publicistického týdeníku Bez cenzury končícího poslance Věcí veřejných Radka Johna, minimálně na přechodnou dobu. Ještě ve čtvrtek 24. října je půlhodinový pořad v programových plánech označovaných jako definitivní uváděn v dosavadním vysílacím čase 20.50, další týden už chybí a v jiném vysílacím čase není psán. V předběžném plánu na čtvrtek 7. listopadu také chybí.

Médiáři to potvrdila mluvčí Barrandova Petra Hrušová. „Bez cenzury na čas ustoupí živě vysílaným debatám Témata týdne, které se osvědčily a budou proto pokračovat i po volbách. Publicistický pořad Bez cenzury se však co nejdříve na obrazovky vrátí v inovované podobě, opět s atraktivními reportážemi a samozřejmě i s tradičním průvodcem Radkem Johnem,“ tvrdí. Kdy se má pořad vrátit, neupřesnila.

Protože má Johnův magazín vypadnout ze čtvrtečního programu a protože s volbami skončí také čtvrteční série předvolebních debat, upravuje se od posledního říjnového týdne také večerní program v tento den. A spolu s ním i úterní. Od úterý 29. října se tak seriál s Kateřinou BrožovouMarkem Vašutem Ona a on přesouvá zpět na 20. hodinu - půjde takto vždy v úterý a ve čtvrtek. Dosud se v tyto dny vysílal od půl desáté.

Nyní tak bude začínat jako konkurenční Ordinace v růžové zahradě na Nově, respektive VyVolení na Primě.

V úterý ho má následovat Zákon a pořádek, ve čtvrtek pak Témata TýdneFrantiškem NachtigallemJaroslavem Pleslem, politická debata obnovená do standardní, „nevolební“ podoby. Pak po půl desáté je v úterý i ve čtvrtek čas na Třicet případů majora Zemana.

ČTVRTEČNÍ PROGRAM TELEVIZE BARRANDOV

24. 10.

20:15 Témata Týdne: rozhodněte volby
20:50 Bez cenzury
21:25 Ona a on
22:00 Třicet případů majora Zemana

31. 10.

20:05 Ona a on
20:40 Témata Týdne
21:25 Třicet případů majora Zemana

Zdroj: konečné programové plány TV Barrandov

Johnův týdeník Bez cenzury se na Barrandově vysílá od letošního 5. března, začínal jako hodinový v úterý od 20 hodin. Po prázdninách výrazně zredukoval tým a přesunul se na čtvrteční 22. hodinu. Od poloviny září se zkrátil na půlhodiny a přesunul o hodinu dřív.

Sdílejte