Barrandov spouští interaktivní MadScreen Box

Dětské hry v reálném čase licencované od společnosti SPI poběží na Barrandov Plus každý všední den po 16. hodině. Hráči do nich mohou vstupovat přes mobilní aplikaci.

Interaktivní hra MadScreen Box

Interaktivní hra MadScreen Box

Tematická stanice skupiny Barrandov, Barrandov Plus, která kombinuje dokumenty a dětské pořady, dnes na své obrazovce spouští interaktivní hru pro děti MadScreen Box. Vysílat ji bude každý všední den po 16. hodině.

K hraní her se divák připojí přes mobilní aplikaci pro iOSAndroid a prostřednictvím internetového přenosu je vidí na televizní obrazovce. Pokud se divák přes aplikaci nepřipojí, může na obrazovce sledovat zápolení ostatních soutěžících.

Licenci televize získala od filmového distributora, společnosti SPI International, která dodává pořady už pro filmový kanál Kino Barrandov. Hry běží v několika zemích světa v reálném čase. Zájemci tak mohou změřit síly i s hráči z Německa, Francie nebo USA, a porovnávat s nimi své výsledky, které se aktualizují každou vteřinu.

Jednotlivé hry jsou určené pro různé věkové kategorie od nejmenších až po náctileté, podle míry obtížnosti. V nabídce jsou matematické kvízy, hádanky postavené na logice, soutěže cvičící bystrost a rychlost, ale také písničky a tance. Každá hra se hraje v rozmezí tří až pěti minut, a je doprovázena jednou z animovaných postaviček.