V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Barrandov uvádí Morávkovou či Rodinné vztahy

Televizní skupina Barrandov představila novinky programového schématu pro jaro 2018.

Tenký led Dany Morávkové

Tenký led Dany Morávkové

Televize Barrandov odstartuje své jarní programové schéma v pondělí 12. února. Oznámila přitom, že „významně navyšuje investice do svého programu“. Dvě z novinek obsadí páteční večery. Nejdřív to bude diskusní pořad s hosty Tenký led Dany Morávkové. Ta je přitom jednou z hlavních tváří Ordinace v růžové zahradě 2, stěžejního seriálu konkurenční televize Nova. Následně půjde novinka s Alicí Bendovou a známými lidmi v jejich domácnostech U tebe nebo u mě.

Pondělky a středy mají počínaje 19. únorem patřit novému hranému cyklu Rodinné vztahy. Ten stejně jako předchozí projekt Sousedé loni vymyslel majitel a generální ředitel Barrandova Jaromír Soukup. Seriál Sousedé startoval v srpnu, záhy ale kvůli nízké sledovanosti z programu zmizel. Rodinné vztahy mají být cyklem příběhů s uzavřeným koncem, jež se na sebe nenavazují. Slibují „životní příběhy plné šokujících odhalení, viny a odpuštění, lásky i nenávisti“ a Jana Šťastného, Martina Dejdara, Igora Bareše, Lukáše Langmajera či Barboru Mottlovou. Režisérem je Jiří Bláha.

Rodinné vztahy se zaměřením i názvem blíží někdejšímu populárnímu cyklu televize Prima Rodinná pouta, s podtitulem „vaše pravidelná dávka emocí“. Podobně teď Barrandov jako na „pořádnou dávku emocí“ láká na další svou novinku, pořad o rodinných a partnerských vztazích Rozchody. Ten bude mít v programu místo každý všední den od 15.50.

Mezi stálice programu Barrandova dál patří sobotní talk show Exkluziv Kateřiny Brožové, nově má mít delší stopáž. Pokračuje také několik „politicko-diskusních“ pořadů majitele televize Soukupa. Středeční Aféry mění moderátorku - místo Heidi Janků se vrací Kateřina Kristelová.