Barrandov uvádí seriály a Tittelbacha

Televize vrací na obrazovku bývalého sportovního komentátora Novy. Pracuje i se značkami Sedmička a Nikdo není dokonalý.

Dlouholetá tvář Novy Václav Tittelbach se vrací na Barrandově jako průvodce politikou. Repro: TV Barrandov

Dlouholetá tvář Novy Václav Tittelbach se vrací na Barrandově jako průvodce politikou. Repro: TV Barrandov

Podzimní programové schéma televize Barrandov přichází s několika novinkami vlastní produkce. Začíná fungovat v týdnu od 25. srpna. V pondělí 25. srpna začíná televize opakovat od 22.20 seriál Ona a on, který přijde v říjnu s novými 17 díly. Na úterních 22.00 je od 26. srpna nasazen nový seriál Bastardi o 20 půlhodinových dílech, vzešlý z filmové trilogie Tomáše Magnuska. V jeho režii uvede také televize také dvě osmidílné řady dalšího nového seriálu Stopy života podle psychiatra Jana Cimického, od října, v zatím neurčeném čase.

Publicistickou novinkou je Týden v Ringu, nasazený na úterních 22.15. Jeho průvodci budou boxer Ondřej Pála a bývalý dlouholetý sportovní komentátor Novy Václav Tittelbach. Programové plány to neříkají přesně, naznačují, že půjde o netradiční formu politické debaty: „Žádná umanutá domina, ani nažehlený politolog, tentokrát politici změří síly s boxerským šampiónem Ondřejem Pálou. Sekundovat mu bude televizní legenda Václav Tittelbach. Politiky si platíme a oni ovlivňují naše životy, ale vědí vůbec něco o problémech běžných lidí? Co si o politicích myslíte Vy? A jak je vidí odborníci? Prát se za Vás bude česká boxerská jednička. Politika, korupce, kauzy. Zblízka, tvrdě a na tělo. Kdo z politiků hodí ručník do ringu? Takový bude Týden v Ringu!“

Tittelbach s politikou koketoval už loni - měl být lídrem zlínské kandidátky Babišova hnutí ANO, nakonec z toho sešlo.

Páteční večery od 21.10 obsadí nové díly bulvárních dokumentů Tajemství, začíná se 29. srpna Jiřinou Jiráskovou, další budou Vladimír Menšík, Petr Čepek, Lubomír Lipský či Stella Zázvorková.

V letošním podzimním programu Barrandova zůstávají zábavní pořady Kurňa, co to je?, Sejdeme se na Cibulce, Vtip za stovku, Co mi nedá spát (s Veronikou Žilkovou), Intim s Heidi Janků, Exkluziv Kateřiny Brožové a záchranářský magazín 112.

Televize také pracuje s někdejším názvem publicistického týdeníku Novy Sedmička a zábavního cyklu Primy Nikdo není dokonalý. Generální ředitelka stanice Marcela Hrdá nicméně zatím slibuje „společenský týdeník Barrandovská Sedmička s nepředvídatelnou průvodkyní a Nikdo není dokonalý v pojetí, jaké ho neznáte“, bez bližších podrobností o obsazení a času nasazení.

Programové schéma televize Barrandov

Programové schéma televize Barrandov pro podzim 2014. Kliknutím zvětšíte