V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Barrandov uvede sedm předvolebních debat s Nachtigallem a Pleslem

Televize Barrandov chystá sérii speciálních vydání debatního pořadu Témata Týdne s podtitulem Rozhodněte volby, vždy ve čtvrtek večer od 20.15, počínaje 12. zářím, konče 24. říjnem (volby proběhnou v pátek 25. a v sobotu 26. října). Médiáři to sdělila mluvčí stanice Petra Hrušová. Hodinové speciály s politiky bude uvádět šéfredaktor časopisu Týden František Nachtigall a jeden z jeho zástupců Jaroslav Plesl.

Politická debata Témata Týdne, dosud vysílaná po středeční půlnoci, má nově v podzimním programu Barrandova místo v sobotu ve 12.00, počínaje 31. srpnem. Bude trvat 40 minut. Televize pořad v novém čase propaguje jako „první českou víkendovou politickou debatu týdne“.

Tomáš Vyšohlíd. Foto: TV Barrandov

Moderátor sobotních Témat Týdne Tomáš Vyšohlíd. Foto: TV Barrandov

Nové studio Témat týdne má připomínat blob architekta Jana Kaplického. Foto: TV Barrandov

Na jaře uvedené studio Témat týdne má připomínat blob architekta Jana Kaplického. Foto: TV Barrandov