V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Barrandov uvede Žaneta show a Ruda Lejt Najt

Obě nové talk show se v programu objeví v prvním březnovém týdnu.

Žaneta Muchová. Foto: TV Barrandov

Žaneta Muchová. Foto: TV Barrandov

K pátečnímu magazínu Svět v barvách, satirickému týdeníku Neuvěřitelný týden a sobotní show Estrádička přidá televize Barrandov další jarní programové novinky, v podobě dvou talk show.

Od pondělí do čtvrtka počínaje 2. březnem bude vysílat hodinovou Žaneta show. Pořad půjde po večerních zprávách, před hlavním večerním programem, tedy od 19.05 do 20.10, kdy dosud uvádí zahraniční seriál Právo a pořádek. Moderovat jej bude Žaneta Muchová, nedávno uvolněná právě ze zpravodajské relace Barrandova. Stanice v programových plánech slibuje zážitek vskutku nevšední: „Témata, o kterých se bojíte mluvit, s těmi, kteří se nebojí říct nahlas a otevřeně svoji pravdu. Konfrontační pořad plný emocí, jaký tady ještě nebyl. Žaneta Show, to jsou šokující životní příběhy lidí, s nimiž se osud nemazlil i těch, kteří si život na periferii společnosti vybrali sami. Žaneta Show v jeden okamžik spojí osoby s podobným osudem s těmi, jejich životy a názory se diametrálně odlišjí. Talk show plnou emotivních přiznání kočíruje Žaneta Muchová.“

Čtvrtek po 22.00 - poprvé 5. března - pak bude zhruba na půl hodiny patřit nové show Ruda Lejt Najt, tedy formátu late night show, kterou v Česku zpopularizoval Jan Kraus (nyní ve středu po půl desáté večer na Primě). Na Barrandově bude jejím protagonistou Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, jehož stanice už vytěžuje třeba ve středečním Vtipu za stovku. „Ruda z Ostravy a jeho hosté se setkávají, aby probrali a otevřeli témata, na která se ostatní bojí i jen pomyslet,“ uvádí se v programových plánech.