Barrandov vrací odpolední a noční zprávy

Odnože hlavních zpráv, zrušené předchozím ředitelem Železným, se do vysílání stanice vracejí po deseti měsících.

Inovované Naše zprávy - předtím Hlavní zprávy - odstartovaly letos 1. března. Repro: barrandov.tv

Inovované Naše zprávy - předtím Hlavní zprávy - odstartovaly letos 1. března. Repro: barrandov.tv

Televize Barrandov rozšiřuje od pondělí 3. listopadu vlastní zpravodajství. K večerním Našim zprávám přidá odpolední i noční zpravodajské relace. Odpolední zpravodajský přehled bude trvat dvě minuty, noční zprávy deset minut. Ráno na začátku vysílání v 5.55 pak zopakuje relaci z předchozího večera.

Půlhodinové Naše zprávy budou mít dál pevný čas v 18.30. Odpolední Naše zprávy během všedních dní připadnou odpolední do reklamní pauzy uvnitř filmu kolem 16.20, o víkendu půjdou před seriálem Třicet případů majora Zemana kolem 17.00. Noční zprávy se budou vysílat denně kolem 23.00, vždy před nočním programem Barrandova.

„K rozšíření zpravodajských vstupů nás přiměl stále se zvyšující divácký zájem o Naše zprávy, jež se stávají jedním z nejsledovanějších pořadů stanice,“ uvedla generální ředitelka televize Barrandov Marcela Hrdá.

Odpolední a noční relace nejsou na Barrandově novinkou, odnože hlavní večerní relace stanice poprvé zařadila loni v květnu. Skončily v prosinci za bývalého ředitele Vladimíra Železného. Letos v březnu pak televize uvedla inovované a prodloužené večerní Naše zprávy.

Barrandov teď nově buduje také krajskou redakci. „Už brzy zahájí činnost krajánci na Ostravsku, Olomoucku a severní Moravě,“ přiblížil vedoucí zpravodajství Barrandova Jaroslav Spěváček.

Odpoledními i nočními zprávami budou provázet dvojice moderátorů večerních zpráv Barrandova Denisa Jeřábková a Petr Převrátil, Žaneta Muchová a René Hnilička a Kristýna Fantová s Miroslavem Vaňurou.

Zpravodajství televize Barrandov vzniká spoluprací s jejími sesterskými tituly, týdeníky Týden, Instinkt, Sedmička či MarketingSalesMedia.