V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Barrandov zkracuje čtvrteční předvolební debaty i Johnovo Bez cenzury

Jaroslav Plesl a František Nachtigall ve studiu Témat Týdne. Foto: TV Barrandov

V moderování předvolebních debat na Barrandově se střídají Jaroslav Plesl a František Nachtigall. Foto: TV Barrandov

Tři díly po uvedení seriálu Ona a on, stěžejního podzimního pořadu vlastní tvorby televize Barrandov mírně změní vysílací čas. Dosud se vysílal od 21.25 v úterý a ve čtvrtek, nově od 19. září půjde o čtvrtcích o pět minut později, ve 21.30. Přeskládá se totiž program po 20. a pak po 22. hodině. Ve 20.15 se minulý týden poprvé vysílala hodinová diskuse Témata Týdne: rozhodněte volby, pak ve 21.10 následovaly Noční zprávy, pak seriál.

Od 19. září se diskuse zkracuje na půl hodiny, od 20.50 bude následovat rovněž na půl hodiny zkrácený publicistický týdeník Radka Johna Bez cenzury (letos na podzim zatím uváděný od 21.55 do 22.45), pak ve 21.30 seriál Ona a on. Ve 21.55 budou nově následovat Noční zprávy, ve 22.05 repríza Třiceti případů majora Zemana.

Předvolební debata Barrandova, moderovaná šéfredaktorem Týdne Františkem Nachtigallem se při premiéře minulý čtvrtek potýkala se silnou konkurenci v podobě Ordinace v růžové zahradě na Nově. Zaujala 70.000 diváků při podílu 2 %, což je pod průměrem stanice.