V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Bartl dělá pro Atmedii už jen externě

Dosavadní manažerka prodejce televizní reklamy Martina Bartl se věnuje mediálním konzultacím, péči o dceru a portálu s tipy na dětské akce.

Martina Bartl

Martina Bartl

Martina Bartl, která před létem nastoupila do mediálního zastupitelství Atmedia na pozici head of channels accounts, dělá pro prodejce televizní reklamy už jen externě jako mediální konzultantka, a to od září. Pozici „suplují“ zástupce polské centrály Atmedia Tomáš Puczkowski s výkonnou ředitelkou české pobočky Michaelou Vasilovou. Sdělila to Médiáři. „Rozhodla jsem se primárně věnovat portálu Jdem ven a konzultačním službám v oblasti mediálního plánování a strategií, kterým se už nějakou dobu věnuji na volné noze,“ přiblížila.

Bartl má zároveň mateřské povinnosti, má tříletou dceru Annu, a ty ji přivedly k nápadu spustit zmíněný web Jdem ven, nabízející tipy na volnočasové akce pro děti a s dětmi, momentálně zaměřený na Prahu a Brno. „Webové stránky by je měly navést a umožnit jim orientovat se například v nabídce víkendových akcí. Nechceme stránky zaplňovat články či soutěžemi,“ říká Bartl, která portál provozuje s několika dalšími rodiči.