Baselides v novém pořadu na Relaxu

Stanice dnes nasazuje letní programové schéma.

Moderátor Libor Baselides s Petrem Jandou v novém pořadu Celebrity s.r.o.

Moderátor Libor Baselides s Petrem Jandou v novém pořadu Celebrity s.r.o.

Televize Relax začne v rámci letního schématu vysílat nový pořad moderátora Libora Baselidese nazvaný Celebrity s.r.o., přičemž zkratka má znamenat „s Relaxem otevřeně“. Bude se vysílat vždy v neděli od 21.25, v repríze pak následující sobotu od 18.00. „Optimisticky laděný medailonek o známých osobnostech, představí fotografy, sportovce, herce, zpěváky, kteří se dostali do povědomí zejména svou pílí a usilovnou prací,“ představuje stanice novinku doslova. Baselides, známý z 90. let z Novy, se loni objevil v souvislosti s teleshoppingovou TipTV, když ještě vysílala.

Letní programové schéma nasazuje Relax dnes, v sobotu 28. června.

  • Každý den od 17.00 poběží staronová show Jiřího Krampola Krampovoloviny.
  • Dál stanice zreprízuje argentinskou telenovelu Divoký anděl s Natalií Oreiro v hlavní roli Milagros, a to denně od 19.30, v reprízách pak následující den od 8.20 a od 14.00.
  • Denně půjdou také seriály Pobřežní hlídka (vždy ve 20.20, v repríze následující den od 9.10) a J.A.G. (od pondělí do pátku od 21.55, v sobotu a v neděli od 22.20, v repríze následující den od 10.05).
  • Denně od 21.25 půjdou i vlastní pořady Relaxu - v pondělí Filmové novinky, v úterý Jo a nebo ne, ve středu Star Expres, ve čtvrtek Kam na víkend, v pátek Švihák lázeňský, v sobotu Úžasňákov s Miroslavem Etzlerem a Marií Páskovou, v neděli pak zmíněné Celebrity s.r.o.