Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Bauer Media mění týdeník TV Plus na čtrnáctideník

TV Plus 14

TV Plus 14

V říjnu, kdy konkurenční vydavatelství RF Hobby přichází s třemi novými čtrnáctideníky s televizním programem, mění Bauer Media svůj týdeník TV Plus, jenž prodává zhruba 27.000 výtisků, na čtrnáctideník TV Plus 14. Od dnešního vydání z úterý 29. října se relaunchovaný titul představí místo s 32 se 48 stranami.

Šestnáctistránková magazínová část slibuje rozhovory, zvěsti z televizního zákulisí, novinky o zahraničních hercích, recepty či křížovky. Tedy zhruba to, co nejlevnější z nových titulů RF Hobby s názvem TV Gold. Kromě toho dnes RF Hobby poprvé vydává též TV Extra tip. Minulé pondělí uvedl TV Program.

Bauer přitom tvrdí, že nejde o reakci na konkurenci: „Jde o dlouhodobě připravovaný relaunch již neefektivního týdeníku, který naplňoval poptávku po levném programovém průvodci celých čtrnáct let.“ Vyhrát chce cenou: čtrnáctideník TV Plus 14 má dál stát 8,90 Kč, zatímco TV Extra tip 9,90 Kč, TV Program 12,90 Kč a TV Gold 19,90 Kč.