Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Bavorský časopis InnSide otevřel redakci v Česku

Tuzemské zastoupení německého grátis měsíčníku staví redaktoři se zkušenostmi z Mafry.

Stanislava Neradová

Šéfredaktorkou českého zastoupení je Stanislava Neradová

Po 22 letech vydávání německého časopisu InnSide jde vydavatelství InnSide Verlag & Werbeagentur se sídlem v Pasově také do Česka. Svou redakci tady otevřelo v Českých Budějovicích. Šéfredaktorkou tuzemského zastoupení je Stanislava Neradová, někdejší redaktorka a editorka v Mafře, kde dělala v deníku Mladá fronta Dnes a na pilotním projektu regionálního časopisu 14 dní. Editorem je Luboš Vojtěch, bývalý dlouholetý ekonomický redaktor a editor MF Dnes.

Srpnová a zářijová titulní strana časopisu Innside

Srpnová a zářijová titulní strana časopisu Innside

Bavorský měsíčník InnSide se věnuje cestovnímu ruchu, využívání volného času, zdraví, gastronomii, podnikání, umění a kultuře. Je psaný německy, v Česku chce shánět inzerci místních firem. Vychází v nákladu 20.000, distribuuje se zdarma, na 750 odběrních místech (cestovní kanceláře, banky, radnice, turistická infocentra, obchody, zdravotnická zařízení). Titul lze číst i přes web, na mobilech a v tabletech.