O tomto víkendu tragicky zemřel Petr Zettner, který od září jako šéfredaktor vedl Rádio Junior. Oznámil to Český rozhlas. Generální ředitel René Zavoral vzpomněl Petra Zettnera jako odborníka, profesionála a kamaráda a za sebe i rozhlas vyjádřil soustrast rodině i pozůstalým.

Beran v Radiohousu končí, firma mění strukturu

Miroslav Hrnko. Foto: Martina Votrubová

Miroslav Hrnko. Foto: Martina Votrubová

Prodejce rozhlasové reklamy Radiohouse zavádí jinou strukturu, respektive řízení své divize agenturního prodeje. Divizi povede přímo generální ředitel Radiohouse Miroslav Hrnko. Dosavadní ředitel divize Michal Beran z firmy po vzájemné dohodě odchází. Radiohouse prohlašuje, že dosavadní Beranovo manažerské místo ruší proto, aby struktura firmy „lépe odpovídala současným požadavkům agentur a jejich klientů“, byla pružnější a operativnější.

„Nově zavedeme v divizi agenturního prodeje několik segmentových ředitelů, kteří se budou zaměřovat na agenturní obchod a na podporu poptávky agenturních media plannerů. Ředitelé budou podléhat přímo generálnímu řediteli,“ popisuje Hrnko. „Podrobnosti a personální obsazení budou zveřejněny poté, co s nimi budou seznámeni naši klienti,“ nebyl zatím konkrétní.