Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Best Communications zajistí PR Signalu a Dove

O PR kosmetické značky a značky ústní hygieny firmy Unilever se postará Best Com.

Multiznačkový producent Unilever Česká republika si v tendru na PR komunikaci portfolia značek Dove a Signal vybral agenturu Best Communications. Spolupráce se zaměří nejen na představování produktových novinek a komunikaci stávajících produktů, ale rovněž na komunikaci kampaní i realizaci tiskových konferencí.

Pod značkou Dove Unilever nabízí nabízí mimo jiné tělovou či koupelovou kosmetiku, výrobky pro péči o vlasy i deodoranty, Signal je známý především jako značka zubní hygieny.

Společnost Unilever byla založena v roce 1930 a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever Česká republika s hlavním sídlem v Praze je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami a má 350 zaměstnanců.