Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Best Communications zajistí PR Signalu a Dove

O PR kosmetické značky a značky ústní hygieny firmy Unilever se postará Best Com.

Multiznačkový producent Unilever Česká republika si v tendru na PR komunikaci portfolia značek Dove a Signal vybral agenturu Best Communications. Spolupráce se zaměří nejen na představování produktových novinek a komunikaci stávajících produktů, ale rovněž na komunikaci kampaní i realizaci tiskových konferencí.

Pod značkou Dove Unilever nabízí nabízí mimo jiné tělovou či koupelovou kosmetiku, výrobky pro péči o vlasy i deodoranty, Signal je známý především jako značka zubní hygieny.

Společnost Unilever byla založena v roce 1930 a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever Česká republika s hlavním sídlem v Praze je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami a má 350 zaměstnanců.