Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Best Communications zajistí PR Signalu a Dove

O PR kosmetické značky a značky ústní hygieny firmy Unilever se postará Best Com.

Multiznačkový producent Unilever Česká republika si v tendru na PR komunikaci portfolia značek Dove a Signal vybral agenturu Best Communications. Spolupráce se zaměří nejen na představování produktových novinek a komunikaci stávajících produktů, ale rovněž na komunikaci kampaní i realizaci tiskových konferencí.

Pod značkou Dove Unilever nabízí nabízí mimo jiné tělovou či koupelovou kosmetiku, výrobky pro péči o vlasy i deodoranty, Signal je známý především jako značka zubní hygieny.

Společnost Unilever byla založena v roce 1930 a svou českou pobočku zřídila v roce 1991. Unilever Česká republika s hlavním sídlem v Praze je součástí regionu Central and Eastern Europe spolu s dalšími 17 pobočkami a má 350 zaměstnanců.