Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Best nově pro EoS, Plantronics, Cartoon Networks

Euan Edworthy

Euan Edworthy, majitel a výkonný ředitel Best Communications

Pražská PR agentura Best Communications rozšířila své klientské portfolio o tři nové nadnárodní značky, kterým pomůže komunikovat na českém a slovenském trhu.

Pro výrobce přírodních balzámů na rty Evolution of Smooth (EoS) bude zajišťovat PR aktivity zahrnující uvádění nových produktů na trh, komunikaci s médii a influencery. Výrobce audio zařízení Plantronics si agenturu najal na podporu komunikace svých produktů, s cílem rozvíjet vztahy s médii a influencery. Kabelový a satelitní televizní kanál Cartoon Network, dceřiná společnost amerického mediálního gigantu Time Warner, očekává od agentury pomoc s propagací české verze kanálu a vybraných stávajících a nových programů.

O EoS a Plantronics se bude starat agenturní tým specializující se na klienty z oblasti spotřebního zboží. Cartoon Network má na starosti tým ze sekce zábavního průmyslu.