Best rozšiřuje vedení, Dlabáčková odešla na Novu

Majitele doplnily Alexandra Drozdová a Nina Černá, Barbora Dlabáčková působí v PR Novy.

Zleva Nina Černá, Euan Edworthy, Alexandra Drozdová

Zleva Nina Černá, Euan Edworthy, Alexandra Drozdová

Best Communications, agentura specializovaná na public relations a komunikaci na sociálních sítích se sídlem v Praze, oznámila dvě změny na seniorních postech spojené s posílením týmu jejího vedení. Na pozici director nastoupila Alexandra Drozdová, pozici associate director obsadila Nina Černá. V agentuře už nepracuje Barbora Dlabáčková, donedávna v pozici director, která od listopadu přešla do televize Nova na pozici PR & brand manager. V Bestu pracovala od roku 2011, od roku 2017 pak jako partner vlastnila podíl 3 %. Ten podle zakladatele a jednatele Euana Edworthyho přejde zpět na agenturu.

Alexandra Drozdová

Alexandra Drozdová

Drozdová aktuálně zodpovídá za klienty agentury z oblastí nemovitostí, logistiky a retailu. V ředitelské pozici má úzce spolupracovat s Edworthym, aby se z původně „anglo-české“ Best Communications stala „česko-anglická“ agentura pro klienty, kteří se profilují v českých i slovenských médiích a vůči lokálním stakeholderům. „Dlouhodobě mám za to, že Česká republika ostatní trhy střední Evropy z hlediska sofistikovanosti využívání nástrojů PR i sociálních médií výrazně převyšuje,“ podotkl Eduan Edworthy. Drozdová do agentury přišla v roce 2017 na pozici consultant. Bakalářský titul získala na Univerzitě Karlově v oboru Marketingová komunikace a public relations, magisterský pak v oboru Arts Management na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Nina Černá

Nina Černá

Černá, která do agentury nastoupila v roce 2018 jako account director, stojí v čele rychle se rozrůstajícího týmu zaměřeného na tradiční i digitální formy komunikace pro klienty z oblastí technologií, životního stylu, rychloobrátkového zboží (FMCG) a cestování.