Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Bezrealitky.cz poprvé s agenturou, je jí Fyi Prague

Tým Bezrealitky.cz

Tým Bezrealitky.cz v čele s Meyerem Hendrikem

Web pro přímý pronájem a prodej nemovitostí Bezrealitky.cz poprvé sáhl po externím dodavateli komunikačních služeb. S PR směrem k médiím a odborné veřejnosti pomůže agentura Fyi Prague, která uspěla v tendru. Portál samotný chystá několik novinek – především se chce posunout z role zprostředkovatele do pozice full-service služby, nově přistoupí k filtraci spolehlivých zájemců a prodejců. Bezrealitky.cz provozuje firma Pricetown, kterou ovládá MMS Digital (51 %) a spoluvlastní Rockaway Capital (34,5 %) a Genesia Investments (14,5 %).

„První jejich agentura to není“

Po zveřejnění zprávy se nám ozval Tomáš Perman z agentury Relative PR & Consultancy a doplňuje: „V letech 2005 až 2009 jsem byl zaměstnán v agentuře Communication Works (dnes Cook Communications) a několik měsíců jsme pro Bezrealitky.cz pracovali, zhruba v letech 2006 až 2007, dostala to na starost tehdejší kolegyně Helena Soukupová. Tehdy byl Jakub Havrlant ještě student. Po několika měsících jsme spolupráci ukončili.“