V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Billa otevřela 16. brněnskou prodejnu ve zrekonstruovaném OC Kavkaz

Zrekonstruované OC Kavkaz

Zrekonstruované OC Kavkaz

Nová Billa v OC Kavkaz v Brně

Nová Billa v OC Kavkaz v Brně

Německá maloobchodní síť Billa otevřela další prodejnu v nově revitalizovaném obchodním středisku OC Kavkaz v Brně v rezidenční čtvrti Bohunice, které se pro veřejnost otvírá po devítiměsíční rekonstrukci právě dnes 17. května. Jedná se o 222. pobočku Billy na českém trhu a zároveň o 16. brněnský supermarket. Prodejna má velikost 1.000 metrů čtverečních. Její součástí je kromě standardní nabídky potravin, pečiva z vlastní pekárny, čerstvého ovoce a zeleniny také regál s lokálními výrobky z jihomoravského regionu. 

„Kromě expanze je pro nás zásadní také modernizace, a proto v tomto roce jen v Brně plánujeme rekonstrukci našich šesti stávajících prodejen. V souvislosti s otevřením nové prodejny v Brně nabídneme 30 nových pracovních míst,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel Billy. Do konce roku pak v Brně přibude ještě jeden nový supermarket.

Kromě Billy, která je v OC Kavkaz největším nájemcem, jsou zde také domácí potřeby a oblečení Pepco, drogerie Teta a restaurace Kavkaz s venkovní terasou.