V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Birell přidává do řady Botanicals příchuť jablka se zázvorem a heřmánkem

Všechny příchuti Birell Botanicals

Všechny příchuti Birell Botanicals

Plzeňský Prazdroj přidává se ke své produktové řadě Birell Botanicals novou příchuť Jablko se zázvorem a heřmánkem. Nová příchuť doplňuje dvě stávající - Bezový květ s citronem a tymiánem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem. Ty Plzeňský Prazdroj uvedl na trh loni v srpnu. Všechny varianty jsou dostupné v plechovkách 400 ml, doporučená cena je 19,90 Kč.

„První půlrok prodejů dvou stávajících příchutí byl velmi úspěšný, svou jedinečností navázaly na úspěch předchozích novinek Birell. Je to pro nás důkazem, že spotřebitelé dají rádi přednost odlehčené variantě nealkoholických nápojů před přeslazenými limonádami,“ uvedla Veronika Hořáková, manažerka značky Birell. Podle Prazdroje dosáhla loni uvedená novinka 10% podílu v kategorii nealkoholických ochucených piv.

Nové příchuti nealkoholického piva představil i Heineken pod svou značkou Zlatopramen. Na konci letošního února na trh uvedl variantu Radler herbal ve dvou příchutích Citrón, bezový květ a máta nebo Černý rybíz a levandule. Prodávat se budou v půllitrových plechovkách. Nová příchuť přibyla i v produktové řadě ciderů Lišácké jablko od Heinekenu, od poloviny února je nově v hruškové příchuti.