Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Bizoni mají Sikorovou, Kašovou a jako klienta Paraple

Zdeněk Svěrák se členy klientského týmu Bison & Rose

Zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák se členy klientského týmu Bison & Rose

Komunikaci obecně prospěšné společnosti Centrum Paraple nově zajišťuje PR agentura Bison & Rose. Centrum Paraple, založené scenáristou a hercem Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků, od roku 1994 pomáhá lidem s poškozením míchy, kteří ochrnuli následkem nemoci či úrazu, při aktivním návratu do běžného života. Tento rok si připomíná 25 let existence. „Letošní výročí chceme využít i k tomu, abychom veřejnosti ukázali, s jakými problémy se lidé s poškozením míchy potýkají a jak je důležité pomáhat jim vrátit se do plnohodnotného života,“ říká ke spolupráci David Lukeš, ředitel Centra Paraple.

Renáta Sikorová

Renáta Sikorová

Krátce po nástupu PR executive Petry Holíkové Bizoni hlásí dvě další personální posily. Na pozici PR specialistky do agentury přichází Renáta Sikorová, která se přidala k týmu konzultantky Dity Vašíčkové a na starosti má klienty Allergan nebo Lavazza. Zajišťuje spolupráci s influencery, mediální plánování či strategii komunikace na sociálních sítích. Sikorová přišla z regionálního zpravodajství České televize, kde působila jako editorka sociálních sítí.

Eva Kašová

Eva Kašová

Astronaut Creative Lab, dceřiná digitální agentura Bizonů, pak jako projektovou specialistku přijala Evu Kašovou. Ta předtím dělala specialistku na sociální média ve Vorwerk CS nebo PR konzultantku v agentuře Beaufort. Má vystudovaný marketing na Fakultě marketingu Vysoké školy ekonomické v Praze.