“Zabíjet značky je dobré,” pravil v pátek na Marketing Festivalu Mark Ritson mimo jiné. Než bude možné jeho přednášku zakoupit na webu akce, doporučujeme jeho vystoupení z března a z října 2018 či z léta 2017 – v něčem stejná, v něčem podrobnější – i jeho starší pohled na sociální sítě.

Bizoni z Česka podpoří cestování do Egypta

Egyptský cestovní ruch začne místo C.O.T. Media propagovat agentura Bison & Rose.

Agentura Bison & Rose zajistí na českém trhu PR služby pro Egyptský úřad pro cestovní ruch. Zakázku získala v mezinárodním tendru, jehož se zúčastnila v kooperaci s mezinárodní PR sítí Burson-Marsteller, kterou v Česku exkluzivně zastupuje. Egyptský úřad dřív na českém trhu mediálně zastupovalo vydavatelství C.O.T. Media, které pro něj pracovalo od prosince 2013 do loňského roku.

Řídicí centrum nové komunikační sítě egyptského cestovního ruchu sídlí v kanceláři v saúdskoarabské Dubaji. Mezi dalšími zeměmi se do PR projektu zapojují Británie, Rusko, Německo, Itálie, Francie, Španělsko, Rakousko, Dánsko, Nizozemsko, Švédsko, Norsko, Belgie, Polsko, Ukrajina, Kanada, Japonsko, Čína, Spojené státy, Indie a Jižní Korea.

Klíčová sdělení komunikační kampaně se budou zaměřovat na bezpečnost destinace, kulturní zážitek, egyptskou pohostinnost a moře a pláže, které země nabízí. Kampaň má kromě komunikace zmíněných sdělení také pomoci lidem porozumět místní kultuře.