V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Blesk vydal speciál k Ordinaci a přišel s knihami

Bulvární deník pokračuje ve vytěžování populárních televizních děl.

Vydavatelství Czech News Center vydává pod značkou bulvárního deníku Blesk další tištěné publikace spjaté s populárními televizními pořady.

V edici Blesk Extra Speciál vyšla v pondělí 12. října publikace Diagnóza: Ordinace, k desátému výročí vysílání seriálu Ordinace v růžové zahradě televize Nova. Ta na speciálu spolupracovala. Kniha stojí 69 Kč, v příbalu je DVD s dokumentem 10 let (n)emocí a dosud nezveřejněnými záběry z castingů.

Diagnóza: Ordinace

Diagnóza: Ordinace

Ve spolupráci s nakladatelstvím Naše Vojsko připravil deník novou edici Blesk Kniha. První z knih vyšla v pátek 16. října, jsou to Četnické příběhy aneb veselé příhody z pátrací služby. Jde o soubor třiceti povídek Michala Dlouhého, zpracovaných podle skutečných událostí, které se při výkonu pátrací služby přihodily příslušníkům četnického sboru na území meziválečného Československa. Publikace se přitom prodává obálkou s fotografií ze seriálu Četnické humoresky, které momentálně reprízuje ČT1.

Do konce letoška vyjdou v edici Blesk Kniha další dva soubory povídek v řadě Krimi, a to Skandál v Čechách a Návrat Sherlocka Holmese A. C. Doyla. Jednotlivé tituly budou vycházet s měsíční periodicitou a budou k dostání ve všech trafikách za 29 Kč. 

Četnické příběhy

Četnické příběhy