Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Blesk vydal speciály o Chalupářích a z Dikobrazu

Bulvární deník přichází v létě opět s extra publikacemi.

V rámci edice Blesk Extra spojené s bulvárním deníkem Blesk jsou aktuálně v prodeji samostatně prodejné speciály Chalupáři, 40 let a Humoresky Nedělního Blesku. Prodávají se samostatně v trafikách a prostřednictvím SMS. První napsal Petr Macek, navazuje na populární seriál Chalupáři z roku 1975, letos opět reprízovaný, spisek má 132 stran, vychází včetně DVD a stojí 69 Kč. Macek loni vydal podobný titul Slunce, seno, 30 let!, v téže edici.

Speciál Blesku o Chalupářích

Speciál Blesku o Chalupářích

Humoresky Blesku napsali autoři někdejšího humoristického čtrnáctideníku Dikobraz Oldřich Dudek a Vít Špaňhel, publikace obsahuje texty, anekdoty a klasické kreslené vtipy od autorů jako Vladimír Renčín, Jiří Winter Neprakta, Jaroslav Kerles nebo Zdeněk Žáček. Rozsah je opět 132 stran, cena 59 Kč.

Speciál Blesku s psaným a kresleným humorem

Speciál Blesku s psaným a kresleným humorem