Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Blue Dynamic a Total novými klienty Aspen.PR

Total

Koncern Total v Česku působí od roku 1991

Public relations agentura Aspen.PR hlásí dva nové klienty, jsou jimi Blue Dynamic a Total Česká republika. Blue Dynamic má agentura pomáhat v budování značky, budování expertní pozice a bude jí komplexně zajišťovat služby media relations. Pro Total má v Česku poskytovat služby korporátní i produktové komunikace a také vztahy s médii.

Blue Dynamic se specializuje na vývoj technologických řešení zejména pro retailové firmy a na optimalizaci finančních procesů. V poslední době se stále víc zaměřuje na uplatnění moderních technologií, zavádění umělé inteligence, internetu věcí a strojového učení do obchodních procesů klientů.

Total Česká republika je součástí koncernu Total, čtvrté největší ropné společnosti na světě. V Česku působí od roku 1991 a hlavními činnostmi jsou obchod s automobilovými oleji pod obchodními značkami Total a Elf, s průmyslovými mazivy, pohonnými hmotami, speciálními kapalinami a leteckými benziny na letištích v Praze a Karlových Varech. Obchod s asfaltem je realizován i prostřednictvím vlastní výroby a skladů asfaltů v Kouřimi. K produktům poskytují i služby technické podpory a odborného poradenství.