Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Bonami má na online Nydrle, chystá kampaň

Online marketingové aktivity e-shopu s nábytkem a bytovými doplňky Bonami ze skupiny Miton se začala starat agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group. Podílí se na tvorbě nového komunikačního konceptu a realizaci připravované kampaně. Cílem nové spolupráce je posílit komunikační aktivity Bonami a zvýšit povědomí o značce. Svou historicky první brandovou kampaň chystá Bonami na podzim. S Nydrle na kampani pracují i další agentury Kindredu – mediální strategii dělá výkonnostní mediální agentura Red Media, produkci zajišťuje Cartel.

„Letos jsme se zaměřili na posílení prodeje nábytku a upevnění pozice na stávajících trzích. Rozhodli jsme se proto připravit brandovou kampaň, od které si slibujeme nárůst povědomí o značce a srozumitelnou komunikaci benefitů, které Bonami v segmentu nábytku a home decoru svým zákazníkům přináší,“ uvádí Tereza Kučerová, šéfka marketingu Bonami. E-shop koncem prvního čtvrtletí registroval 2,5 milionu členů, letos plánuje obrat přes 700 milionů Kč.