Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Bonami má na online Nydrle, chystá kampaň

Online marketingové aktivity e-shopu s nábytkem a bytovými doplňky Bonami ze skupiny Miton se začala starat agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group. Podílí se na tvorbě nového komunikačního konceptu a realizaci připravované kampaně. Cílem nové spolupráce je posílit komunikační aktivity Bonami a zvýšit povědomí o značce. Svou historicky první brandovou kampaň chystá Bonami na podzim. S Nydrle na kampani pracují i další agentury Kindredu – mediální strategii dělá výkonnostní mediální agentura Red Media, produkci zajišťuje Cartel.

„Letos jsme se zaměřili na posílení prodeje nábytku a upevnění pozice na stávajících trzích. Rozhodli jsme se proto připravit brandovou kampaň, od které si slibujeme nárůst povědomí o značce a srozumitelnou komunikaci benefitů, které Bonami v segmentu nábytku a home decoru svým zákazníkům přináší,“ uvádí Tereza Kučerová, šéfka marketingu Bonami. E-shop koncem prvního čtvrtletí registroval 2,5 milionu členů, letos plánuje obrat přes 700 milionů Kč.