Asociace komunikačních agentur vydala svou ročenku za období 2018. Ta poprvé obsahuje komplet případových studií vítězných prací výroční soutěže Effie s komentáři porotců. Stahujte zdarma.

Bonami má na online Nydrle, chystá kampaň

Online marketingové aktivity e-shopu s nábytkem a bytovými doplňky Bonami ze skupiny Miton se začala starat agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group. Podílí se na tvorbě nového komunikačního konceptu a realizaci připravované kampaně. Cílem nové spolupráce je posílit komunikační aktivity Bonami a zvýšit povědomí o značce. Svou historicky první brandovou kampaň chystá Bonami na podzim. S Nydrle na kampani pracují i další agentury Kindredu – mediální strategii dělá výkonnostní mediální agentura Red Media, produkci zajišťuje Cartel.

“Letos jsme se zaměřili na posílení prodeje nábytku a upevnění pozice na stávajících trzích. Rozhodli jsme se proto připravit brandovou kampaň, od které si slibujeme nárůst povědomí o značce a srozumitelnou komunikaci benefitů, které Bonami v segmentu nábytku a home decoru svým zákazníkům přináší,” uvádí Tereza Kučerová, šéfka marketingu Bonami. E-shop koncem prvního čtvrtletí registroval 2,5 milionu členů, letos plánuje obrat přes 700 milionů Kč.