Chystáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Chcete v něm ukázat svou agenturu? Přidejte se.

Bosák si z ČT bude odskakovat na TV Seznam

Jaromír Bosák

Jaromír Bosák

Televize Seznam získala do svého týmu komentátorů fotbalu Jaromíra Bosáka, dlouholetý hlas České televize. Ten poprvé bude moderovat 16. února od 18 hodin v pořadu Top fotbal živě, v němž bude společně s Jindřichem Šídlem a Luďkem Mádlem rozebírat zápas Hertha Berlín - Werder Brémy, jako host je doplní trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Bosák zároveň na TV Seznam přesune svou talk show Ušák, kterou dosud šířil přes videoserver YouTube. Televize Seznam ji bude dávat od 18. února každé pondělí, v rámci pořadu Top fotbal. Komentátor Bosák se nicméně do soukromé stanice nepřesune zcela, dál má působit i ve veřejnoprávní České televizi.

„V České televizi budu nadále komentátorem zápasů nejvyšší české soutěže, evropských pohárů i reprezentace, na Televizi Seznam pak fotbalovým expertem v utkáních anglické Premier League, španělské La Ligy, německé 1. bundesligy a italské Serie A,“ říká Bosák.

Plná sestava ve složení Bosák, Mádl, Šídlo a také Jiří Hošek se divákům Televize Seznam představí 27. února při zápasu Manchester City - West Ham United.